Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

DOK Ursynów zmodernizowany

04-11-2020 20:01 | Autor: red.
W październiku w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów zakończyła się realizacja zadania „Doposażenie Sali widowiskowej na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów”.

Inwestycja dofinansowana była ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. W ramach projektu zamontowany został mechanizm kurtynowy, zakupione podesty sceniczne oraz zestawy mikrofonów nagłownych.

Całkowity koszt zadania wyniósł 76.000 zł. Dzięki doposażeniu Sali widowiskowej Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów będzie miał możliwość poszerzenia i uatrakcyjnienia swojej oferty kulturalnej i edukacyjnej. Profesjonalne zaplecze techniczne to większe możliwości podniesienia jakości świadczonych usług, a co za tym idzie głębokiego rozwoju, integracji oraz aktywizacji mieszkańców Ursynowa i Warszawy.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA