Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

90 lat Sławomira Litwina!

04-05-2022 21:50 | Autor: mp
Znany społecznik ursynowski Sławomir Litwin, mieszkaniec osiedla Stokłosy, obchodził swoje 90-lecie w towarzystwie między innymi licznie zgromadzonej rodziny, a także wiceburmistrza Ursynowa – Jakuba Berenta oraz radnych dzielnicy Piotra Skubiszewskiego i Pawła Lenarczyka. Był to znakomity przykład tego, że władza może być naprawdę blisko mieszkańców i znajduje z nimi wspólny język.

Pan Sławomir przyczynił się między innymi do obrony i ostatecznego utrzymania nazwy ulicy Związku Walki Młodych, oraz zdobył pierwsze miejsce w budżecie partycypacyjnym dzielnicy Ursynów na budowę siłowni plenerowej przy ul. Bacewiczówny. Jego starania doprowadziły do powstania nowych schodów przy wejściu do metra Stokłosy. Od wielu lat odwiedza redakcję „Passy” i zwraca uwagę na problemy trapiące mieszkańców Ursynowa.

Panu Sławomirowi składamy jak najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, życząc, by liczba lat, jakie jeszcze spędzi na Ursynowie, była nie mniejsza od liczby przejawionych przez niego społecznych inicjatyw.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA