Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Żwawo i skocznie na Służewcu

28-07-2021 20:47 | Autor: Kos
Nie tylko wyścigami konnymi kusił tor na Służewcu w ostatnich dniach. Obok toru zorganizowano bowiem parcours, na którym rozegrano w dniach 22-25 lipca serie konkursów w skokach przez przeszkody w ramach Warsaw Jumping CSIO 4*. Ważny dla nas konkurs dla młodych koni wygrał Antoni Strzałkowski na Jamince. W konkursach wyższej rangi dobrze jeździli zaś mistrz Polski Wojciech Wojcianiec i Jarosław Skrzyczyński.

Rozegrany w niedzielę finał Pucharu Narodów Longines EEF przyniósł zwycięstwo teamowi włoskiemu, a drugie miejsce niespodziewanie zajęli Czesi. Budżet pucharu sponsorowanego przez państwową spółkę Totalizator Sportowy wyniósł 10 milionów zł, w ciągu czterech dni sprzedano około 1500 biletów wstępu.

Tymczasem na torze wyścigowym czteroletni ogier Alsahr – koń z hodowli Zbigniewa Górskiego, trenowany przez Macieja Janikowskiego i dosiadany przez Sanzara Abajewa – pogalopował po zwycięstwo w Arabskich Derby.

Fot. Łukasz Kowalski

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA