Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Złodziej zatrzaśnięty w kiosku

16-11-2015 16:36 | Autor: jb
Policjanci z Mokotowa zatrzymali 68-letniego mężczyznę, który usiłował ukraść z kasy ponad 3 tys. złotych. Kiedy ekspedientka wyszła z kiosku, aby zamknąć witrynę z gazetami, ten wskoczył do środka, myślał że uda mu się uciec w porę z pieniędzmi. Kobieta widząc co się dzieje, zatrzasnęła drzwi uniemożliwiając mężczyźnie ucieczkę i zaczęła wzywać pomocy. Przechodzący w pobliżu patrol policji usłyszał krzyki kobiety i zatrzymał Wiesława G.

Przechodzący w pobliżu ulicy Puławskiej patrol policji usłyszał krzyki kobiety wzywającej pomocy. Funkcjonariusze ruszyli jej z pomocą. Okazało się, że kobieta w kiosku zatrzasnęła mężczyznę, który usiłował z kasy ukraść pieniądze. Jak ustalili policjanci kobieta wyszła na chwilę z kiosku, aby zamknąć witrynę z gazetami zostawiając otwarte drzwi, moment ten chciał wykorzystać mężczyzna, który wskoczył do środka i zaczął zaglądać do kasetki z pieniędzmi. Myślał, że zanim kobieta wróci, niepostrzeżenie ucieknie z gotówką.

Wiesław G. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Śledczy z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu przedstawili mu zarzut usiłowania kradzieży. Mężczyzna jest znany funkcjonariuszom policji, wcześniej był już notowany za podobne przestępstwa. Teraz za kradzież grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA