Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zatrzymani sprawcy kradzieży rozbójniczej z Ursynowa!

12-11-2015 16:16 | Autor: jb
W ręce ursynowskich policjantów najpierw wpadł 19-letni Marcin W. a kilka dni później 17-letni Przemysław O. Mężczyźni w jednym ze sklepów ukradli artykuły, a następnie pobili interweniującą pracownicę sklepu. Dzięki nagraniu z monitoringu i pracy funkcjonariuszy ustalono i zatrzymano sprawców tego czynu.

Do jednego ze sklepów na Ursynowie weszło dwóch młodych mężczyzn. Od samego początku obserwował ich pracownik sklepu. W pewnej chwili kierowniczka sklepu zauważyła, jak jeden z młodzieńców bierze z półki artykuły i podaje swojemu koledze, który chowa je do kurtki. Mężczyźni myśląc, że udała im się zaplanowana kradzież, opuścili linię kas.

Wtedy podeszła do nich kobieta, na widok której złodzieje zaczęli uciekać. Kierowniczce udało się złapać mężczyznę, który pod kurtką miał skradziony towar. Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny, w trakcie której złodziej grożąc pobiciem, kilkakrotnie kopnął interweniującą kobietę.  Jego wspólnik w tym czasie uciekł ze sklepu.

Sprawą od razu zajęli się funkcjonariusze z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu. Analiza z nagrania monitoringu i ustalenia funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania oby mężczyzn. Pierwszy wpadł w ręce funkcjonariuszy 19-letni Marcin W. a kilka dni później 17-letni Przemysław O. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty współudziału w kradzieży rozbójniczej. Za ten czyn grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolność.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA