Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zajęcia dla najmłodszych HOPSASA

23-06-2021 20:33 | Autor: RK
Dom Kultury Stokłosy, będący spółdzielczą placówką kulturalną wyszedł naprzeciw oddolnej inicjatywie zaproponowanej przez panią Annę Kozieradzką, która dwa razy w tygodniu prowadzi warsztaty ogólnorozwojowe dla dzieci od 1,5 roku do 3 lat - HOPSASA.

Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród ursynowskich rodziców i ich pociech. Wpisując się tym samym w misję tworzenia bogatej oferty programowej dostosowanej do różnych grup wiekowych, która jest priorytetowa dla działalności Domu Kultury.

HOPSASA to zajęcia ruchowo- muzyczno- plastyczne, będące przede wszystkim radosną zabawą, podczas której dziecko może doświadczyć relacji z innymi dziećmi i zdobywać wiele nowych umiejętności.

Wspólne zabawy przy muzyce, nauka krótkich piosenek i wierszyków, ćwiczenia ruchowe i aktywności plastyczne, to świetny pomysł na urozmaicenie dnia każdego malucha i doskonały sposób na stymulacje polisensorycznego rozwoju. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że rodzice i ich dzieci znalazły swoje miejsce na Lachmana 5.

HOPSASA zaprasza na swoje zajęcia w każdą środę i piątek w godzinach 9:30-12:30, do Domu Kultury Stokłosy przy ulicy Lachmana 5. Szczegółowe informacje pod adresem zajęciahopsasa@gmail.com.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA