Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wystaw ocenę Urzędowi Dzielnicy Ursynów

14-04-2021 21:05 | Autor: red.
Od teraz każdy mieszkaniec może w prosty i szybki sposób ocenić wizytę w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Wystarczy przed opuszczeniem ursynowskiego ratusza wrzucić pobrany numerek do specjalnej skrzynki znajdującej się przy wyjściu. Zamontowane skrzynki zawierają trzy przegródki przeznaczone odpowiednio dla ocen: pozytywnej, neutralnej i negatywnej.

Wprowadzone rozwiązanie pozwoli na bieżąco monitorować poziom satysfakcji mieszkańców ze sposobu, w jaki są obsługiwani podczas załatwiania spraw w urzędzie.

– Dotychczas mieszkańcy nie mieli możliwości wyrażenia opinii w tak prosty sposób, który nie angażuje ani czasu, ani szczególnej uwagi. Oczywiście, trafiały do nas składane na piśmie sugestie od mieszkańców, zarówno tych bardzo zadowolonych, jak i nie do końca usatysfakcjonowanych. Każdego miesiąca były to pojedyncze przypadki, a chcemy poznać opinię większej liczby mieszkańców – mówi Jakub Berent, wiceburmistrz Ursynowa.

Teraz każdy mieszkaniec ma możliwość wystawienia oceny obsługującemu go pracownikowi. Skrzynki wykonano z przezroczystego materiału, aby każdy odwiedzający urząd mógł zapoznać się z oceną jego pracy. Zastosowanie numerków pozwoli przełożonym wyjaśnić z pracownikami przyczynę negatywnej oceny oraz docenić tych, którzy są oceniani pozytywnie.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA