Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wracają Bajki na trawie w plenerze!

30-06-2021 23:04 | Autor: red.
W najbliższą niedzielę, 4 lipca, o godzinie 14.00 Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza na plenerowy spektakl w ramach cyklu „Bajki na trawie”. Tym razem spotkanie odbędzie się w Parku przy Bażantarni. Dla najmłodszej ursynowskiej publiczności wystąpi Teatrzyk Raz Dwa Trzy w spektaklu „Opowieści Sznurkowe”, po którym odbędą się warsztaty wyplatania figur ze sznurka. Wstęp wolny - zalecane własne kocyki do siedzenia.

- Bajki na trawie to połączenie zabawy i nauki dla najmłodszych. Cykl został bardzo dobrze przyjęty przez młodą ursynowską widownię, dlatego po pandemicznej przerwie, podczas której spotkania z bajkami odbywały się w sieci, wracamy do spektakli w plenerze. Aby zapewnić dostępność wydarzeń dla najmłodszych, przygotowaliśmy w te wakacje aż osiem spotkań w trzech lokalizacjach – mówi zastępca burmistrza Klaudiusz Ostrowski.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA