Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wiosna w Wilanowie online i nie tylko

24-03-2021 20:26 | Autor: Mirosław Miroński
Za oknem widać już symptomy nadchodzącej wiosny. Łabędzie (widoczne na zdjęciu), które spędziły zimę przed siedzibą Jana III Sobieskiego podrywają się do lotu, ale te, opierzone będzie można oglądać nadal. Nigdzie się nie wybierają, najwidoczniej jest im dobrze w parku i na wilanowskich wodach.

W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią chętnym do odwiedzenia królewskiej pozostaje forma online. Sam park jest nadal otwarty dla odwiedzających. Pozostaje więc zachęcić wszystkich do korzystania z Internetu, być może każdemu uda się znaleźć coś interesującego w ofercie przygotowanej przez Muzeum Pałac w Wilanowie.

Organizatorzy liczą na wspólne powitanie wiosny, a szczególnie na wspólne wiosenne zajęcia online i kursy kulinarne dla grup. Mają nadzieję, że znajdzie się wielu chętnych, których zaciekawią zajęcia: „Nie taka słaba płeć”, czy projekt „Between Mnemosyne and Terpsychore”.

W maju przewidywane jest otwarcie wspaniałej wystawy „Rośliny i zwierzęta. Atlasy historii naturalnej w epoce Linneusza”. O tym będziemy informować czytelników później. Warto śledzić te wydarzenia na Facebooku i Instagramie. Przez cały czas w „Pasażu wiedzy” są publikowane nowe artykuły – jest ich już prawie 3500!

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA