Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wielka Ursynowska – biegiem!

13-08-2019 20:15 | Autor: red.
W sobotę 7 września odbędzie się ósma edycja wyjątkowej imprezy biegowej pod nazwą „Wielka Ursynowska”. Nazwa nawiązująca do „Wielkiej Warszawskiej” nie jest przypadkiem, gdyż trasa biegu tradycyjnie przebiegać będzie na torze Wyścigów Konnych na Służewcu!

Zawodnicy przebiegną dwa okrążenia (5 km) po trawiastej nawierzchni, na której zazwyczaj ścigają się najszybsze wierzchowce w Polsce. Jak co roku, oprócz klasycznych klasyfikacji będzie również osobna dla tych śmiałków, którzy zdecydują się pokonać trasę biegu boso

Imprezą towarzyszącą biegu głównego będą w tym roku biegi dziecięce – co nada całemu wydarzeniu charakter rodzinny. Aby pozyskać pakiet startowy, zapewniający numer startowy oraz pamiątkowy medal, należy zarejestrować się na stronie www.wielkaursynowska.waw.pl. Pakiet kosztuje symboliczne 10 zł. Udział w biegach dziecięcych jest bezpłatny. Zapisy ruszają już 13 sierpnia.

Po zakończeniu rywalizacji sportowej urząd dzielnicy zaprasza wszystkich uczestników wraz rodzinami i kibicami do obserwowania gonitw konnych, a szczególnie jednej z nich, w której rywalizacja toczyć będzie się o Puchar Burmistrza Ursynowa.

Corocznie „Wielka Ursynowska” ma charakter charytatywny. Uczestnicy biegu, podobnie jak w poprzednich latach, mogą wesprzeć ursynowską Fundację Hospicjum Onkologiczne im. Świętego Krzysztofa, do czego gorąco zachęcamy. Informacje na temat misji tej organizacji na stronie: https://fho.org.pl/misja-i-statut/

Impreza realizowana jest z inicjatywy i środków finansowych Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA