Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Weekend na Mokotowie pełen atrakcji

14-06-2022 22:11 | Autor: red.
Co to był za weekend! Na mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji!

W piątek i w sobotę na boisku Szkoły Podstawowej nr 205 przy ulicy Spartańskiej odbył się Puchar Polski w T-Ballu (odmianie baseballu dla najmłodszych). W turnieju wystartowały dwa zespoły gospodarzy tj. Centaury Warszawa, Barons Wrocław oraz Dęby Osielsko. Miło nam poinformować, że młodzi adepci baseballu z Mokotowa nie dali szans rywalom, zdobywając dwa pierwsze miejsca, brązowe medale zdobyli Baronowie, zaś czwarte miejsce zajęły Dęby Osielsko.

W sobotę na Skwerze Orszy odbył się Piknik Sąsiedzki. Były rośliny na wymianę, warsztaty zielarskie, kontrola wzroku, porady medyczne, gimnastyka i salsa, spotkania z ekspertami, wybory najsympatyczniejszego psa sąsiedzkiego oraz występy na scenie!

W trzech różnych miejscach Mokotowa można było wziąć udział w mokotówce - dzielnicowej wyprzedaży garażowej. Sąsiedzkie wydarzenie dedykowane było wszystkim tym, którzy chcieli sprzedać rośliny, książki, przedmioty codziennego użytku, ubrania, zabawki oraz wiele innych rzeczy zalegających w domu, które mogą się komuś jeszcze przydać.

W sobotę w świetle latarni gazowych, na Starej Sadybie, po dwuletniej przerwie zabrzmiała muzyka podczas potańcówki międzypokoleniowej "La noche blanca"!

W niedzielę sportowym wydarzeniem była Gwardyjska Gala Zapaśnicza. W jej ramach w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 85 przy ulicy Narbutta 14 rozegrano XXI Memoriał Stanisława Redy w zapasach w stylu wolnym i X Memoriał Kazimierza Maciocha w zapasach w stylu klasycznym. Na matach rywalizowały dziewczyny i chłopcy z roczników 2005-2013.

Także w niedzielę w II Ogrodzie Jordanowskim przy ul. Jana Bytnara „Rudego" 15a odbył się II Piknik rodzinny ze św. Antonim, który cieszył się olbrzymią popularnością. Wśród atrakcji przewidziano koncert „Alicja Janosz Dzieciom", animacje sportowe i artystyczne! Czekał na Was także namiot promocyjny budżetu obywatelskiego, w którym można było otrzymać materiały informujące o mokotowskich projektach oraz szczegółowo zapoznać się z projektami opublikowanymi w Internecie. Dziękujemy za Waszą obecność!

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA