Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

We wtorek konsultacje w sprawie przedłużenia ulicy Gandhi

07-09-2015 16:42 | Autor: Agnieszka Pająk-Czech
Przedłużenie ulicy Gandhi na odcinku od Pileckiego do Płaskowickiej planowane jest od lat. Jednak dopiero teraz Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych inwestycję przygotowuje. Plany budowy drogi pochodzą z 2009 roku i niestety należy je uaktualnić. Zarządzono więc konsultacje z mieszkańcami Ursynowa.

We wtorek 8 września o godzinie 18:00 w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców. Będą oni mogli zabrać głos w dyskusji dotyczącej budowy ulicy.

Obecnie ulica Gandhi kończy się ślepo tuż przed ulicą Płaskowickiej, a jej nawierzchnia to betonowe płyty monowskie. Po rozbudowie ulica połączy dwie najważniejsze w tym rejonie arterie komunikacyjne – ulice Pileckiego i Płaskowickiej. Projekt zakłada budowę dwóch skrzyżowań – z ulicami Polskie Drogi/ Alternatywy/Pustułeczki i Alternatywy/Pustułeczki. Planowana droga ma także zapewnić komfortowy dojazd do Centrum Hematologii i Transfuzjologii, a także do planowanego Szpitala Południowego.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA