Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Warszawscy samorządowcy wzmacniają Polskę 2050

01-06-2021 20:27 | Autor: red.
Podczas sobotniej (29 maja br.) konferencji prasowej przedstawiciele Polska 2050 poinformowali iż ich struktury wzmocni pięciu samorządowców z Warszawy. Są to: Katarzyna Radzikowska (radna Wilanowa), Donata Rapacka (radna Żoliborza), Magdalena Rogozińska (radna Ursynowa), Robert Podpłoński (radny Bemowa) oraz Jacek Wiśnicki (radny osiedla Falenica).

Konferencja była również okazją do oficjalnego przedstawienia osób odpowiedzialnych za budowę struktur politycznych w Warszawie. Będą to: Anna Radwan-Roehrenschef, Jacek Bartmiński oraz Paweł Lenarczyk.

– Wszystkich nas łączy Warszawa, miasto dla pokoleń różnych potrzeb, oczekiwań, otwarte na dialog i poszanowanie różnorodności. Pamiętając o historii naszego miasta, chcemy budować dziś przyjazną, nowoczesną, otwartą i różnorodną Warszawę. Warszawę, która nie poddaje się nawet w obliczu takich wyzwań jak walka z COVID-19. (...) Myślimy o Warszawie, która dostrzega problemy pieszych, rozwija infrastrukturę rowerową, nie zapominając o osobach poruszających się samochodami. To również miasto pełne zieleni i miejsc pracy, odpoczynku, sportu i rekreacji na świeżym powietrzu. Chcemy Warszawy o najwyższym w kraju poziomie usługi edukacyjnych oraz medycznych. (...) Na koniec, chcemy stolicy pokrytej w całości miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego, z uchwałą krajobrazową, dzięki której zostanie uporządkowana przestrzeń estetyczna naszego miasta – powiedział Paweł Lenarczyk.

Foto: Jarek Janek Barański

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA