Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

W pracowni i w plenerze

16-03-2016 20:56 | Autor: ABU
Tak właśnie nazywa się wystawa zbiorowa prac studentów grafiki z Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie, otwarta niedawno w Galerii Domu Sztuki SMB „Jary”. To już drugi owoc współpracy placówki przy Wiolinowej na Ursynowie z tą uczelnią – w lutym dużą sympatię zwiedzających wzbudziła indywidualna ekspozycja dowcipnych plakatów Agaty Kacprzak.

Obecna wystawa również może się podobać. Jest na niej dużo prac i są to dzieła różnorodne tematycznie: martwe natury, portrety, pejzaże, a przy tym przeważnie pogodne w nastroju i kolorystyce. Nic dziwnego: tworzyli je przecież młodzi ludzie.

Autorzy licznie stawili się na wernisażu, współtworząc jego sympatyczną, swobodną atmosferę. Bez problemów dostosowało się do niej grono wykładowców, wśród nich rektor – prof. Maciej Krawczak, prof. Rafał Strent i dr Aneta Jaźwińska, który miała duży udział w wyborze prac na wystawę i jej aranżacji. Wstęp go Galerii Domu Sztuki jest bezpłatny.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA