Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

W Europie będzie lepiej?

16-09-2015 20:10 | Autor: Michał Słowiński
Rozmawiałem z wieloma piłkarzami i dziennikarzami związanymi z piłką nożną. Nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tego, co wyprawiają Legia i Lech w lidze. Jeżeli obie te drużyny uzyskają pozytywne wyniki w Lidze Europy, jasne będzie, że gra w Ekstraklasie pozostaje na drugim planie.

Rozważając i obserwując zmagania Legii, doszukuje się głębszego problemu. Stołeczni chcą wygrywać, pod względem fizycznym i kondycyjnym są dobrze przygotowani, mimo kontuzji - wciąż dysponują najlepszą kadrą w Polsce. Dlaczego więc wyniki są dalekie od oczekiwanych? Może piłkarze nie stoją za sobą murem, może atmosferę w szatni psuje jakiś wewnętrzny konflikt, może po prostu piłkarzom nie po drodze jest z trenerem Bergiem.

Oczywiście  to tylko moje spekulacje, ale o ile wyniki Wojskowych są dalece niezadowalające, to sama gra jest po prostu katastrofalna...

Na zdjęciu Dominik Furman po meczu z Zagłębiem. Oby Legia powstała i to jak najszybciej.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA