Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ursynów ma nowego radnego!

20-10-2015 15:32 | Autor: Agnieszka Pająk-Czech
Piotr Wajszczuk z Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa został w poniedziałek nowym radnym dzielnicy. Radny został zaprzysiężony na sesji Rady Dzielnicy Ursynów i od razu wziął się ostro do pracy...

Piotr Wajszczuk wszedł na miejsce Michała Radziwiłła, który to zrezygnował z mandatu radnego wstępując jednocześnie do seminarium duchownego. Przypomnijmy, że Michał Radziwiłł tuż po wyborach przeszedł niespodziewanie na stronę Naszego Ursynowa i PiS. Teraz jego miejsce zajął Piotr Wajszczuk, który zapewnia, że nie ma zamiaru występować z szeregów IMU.

Piotr Wajszczuk to radny Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa z okręgu nr 1 obejmującego Zielony Ursynów. Radny zapowiada, że to właśnie na rzecz tej społeczności będzie działał najintensywniej. Sam jest mieszkańcem Zielonego Ursynowa i bliskie są mu sprawy zamieszkałych tu ludzi. Jest jednym z inicjatorów wniosku o modernizację boiska przy Szkole Podstawowej nr 100 w Grabowie oraz projektu rozbudowy placówki. Jest też jednym z fundatorów Fundacji „Przyjaciół Setki” mającej na celu wspomaganie działalności placówek oświatowych na Zielonym Ursynowie.

Prywatnie Piotr Wajszczuk studiował na Wyższej Szkole Handlu i Prawa na wydziale prawa, jest ojcem dwójki dzieci – czternastoletniego Piotra i dziesięcioletniej Nataszy. Na poniedziałkowej sesji Rady Dzielnicy Ursynów, Wajszczuk złożył już 7 interpelacji.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA