Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Umowy na dotacje podpisane!

27-07-2022 21:47 | Autor: red.
21 lipca 2022 r. w budynku Konstancińskiego Domu Kultury – Willi Hugonówka odbyło się uroczyste podpisanie umów o udzielenie dotacji z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Gmina Lesznowola uzyskała dotacje na realizację inwestycji i zakup wyposażenia w ramach następujących programów:

– Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych – na „Przebudowę ulicy Łąkowej w Kosowie” – dotacja w wysokości 284 tys. zł,

– Mazowiecki Instrument Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2022 – na „Modernizację nawierzchni hali sportowej w Łazach” – dotacja w wysokości 300 tys. zł,

– Mazowieckie strażnice OSP-2022 – na „Modernizację strażnicy OSP Mroków” – dotacja w wysokości 30 tys. zł,

– OSP-2022 – na „Zakup wyposażenia utrzymania umundurowania bojowego dla OSP Nowa Wola” – dotacja w wysokości 11,3 tys. zł.

Umowy podpisała Elżbieta Lanc, członkini zarządu województwa mazowieckiego oraz Wójt Maria Jolanta Batycka–Wąsik (na zdjęciu druga z lewej) i Skarbnik Marta Sulimowicz (trzecia z lewej). W spotkaniu udział wzięli także radni województwa mazowieckiego – na zdjęciu pierwszy z prawej Piotr Kandyba.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA