Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

UCSiR CUP wygrywają UKS Wilanowskie Wilki

16-10-2019 21:41 | Autor: red.
W minioną sobotę w ZOS Hawajska odbył się pierwszy turniej piłki nożnej dla dzieci do 6 lat UCSiR CUP o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursynów. W zawodach wzięło udział 12 drużyn, które rywalizowały ze sobą podzielone na dwie grupy systemem "każdy z każdym".

Mecze obfitowały w bardzo dużą liczbę bramek, o czym mogą świadczyć wyniki. W niektórych meczach drużyny strzelały po 5 goli , nie brakowało również cudownych parad bramkarskich. Niejednokrotnie dochodziło do ostrych starć, co świadczyło o tym, że każda ekipa chciała zająć jak najlepsze miejsce.

Bezkonkurencyjna drużyną okazały się UKS Wilanowskie Wilki, które w finale pokonały APN Hattrick Białystok, ostatnie miejsce na podium zajęła K.S Delta Warszawa. Oprócz klasyfikacji drużyn przeprowadzona została klasyfikacji na króla strzelca turnieju, którym został Jeremi Sentkowski z Wilanowskich Wilków. Za najlepszego zawodnika turnieju uznano Jakuba Zegarowskiego z Delty Warszawa, a za najlepszego bramkarza Krzysztofa Sikorskiego z Białostockiego Hattricka.

Drużyny z miejsc 1-4 otrzymały pamiątkowe puchary a zawodnicy medale. Król strzelców, najlepszy zawodnik oraz bramkarz zostali nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami. Za obsługę sędziowską odpowiadali Piotr Zaremba oraz Artur Kopania.

Wszystkim drużynom gratujemy wspaniałego występu.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA