Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Trwa akcja „Alert dla zwierząt”

22-11-2021 14:08 | Autor: red.
Do końca listopada trwa zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt. Do tej pory dzięki ofiarności i zaangażowaniu mieszkańców dzielnicy zebrano ponad 130 kg żywności dla zwierząt, a także środki czystości i higieniczne, akcesoria pielęgnacyjne, smycze i obroże. Zbiórka prowadzona jest w czterech lokalizacjach na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie.

- Cieszę się, że mieszkańcy dzielnicy jak zwykle okazują serce i włączyli się do jedenastej już zbiórki dla potrzebujących zwierząt. To ogromna pomoc dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie - mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Bartosz Dominiak. - Zachęcam wszystkich, którzy do tej pory tego nie zrobili, aby włączyli się do tegorocznej zbiórki. Na dary czekamy do końca listopada – dodaje.

Co zbieramy: karmę dla psów i kotów dobrej jakości, miski metalowe, obroże i smycze z metalowymi zapięciami (nierozwijane), żwirek, środki czystości – płyny, szczotki, ręczniki i mopy.

NIE zbieramy: poduszek, kocy, kołder, wykładzin, dywanów, ubrań.

 Gdzie zbieramy:

1. Urząd Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61)

2. DOK Ursynów (ul. Kajakowa 12b)

3. Centrum Ursynów (ul. Puławska 427)

4. Ursynowskie Centrum Kultury ALTERNATYWY (ul. I. Gandhi 9)

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA