Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

„Toyota przyszłości” z Pracowni Sztuki Dziecka

16-03-2016 20:57 | Autor: Jerzy Derkacz
Jak ma wyglądać samochód przyszłości?. Na to pytanie, odpowiedz znają najlepiej dzieci. Któż ma bowiem więcej wyobrażni, jak nie dziecko. Wiedzą o tym szefowie japońskiego koncerny TOYOTA, i jak co roku zorganizowali Międzynarodowy Konkurs Plastyczny na „samochód przyszłości”.

Miło nam poinformować Państwa, że polską edycję konkursu wygrała Lena Huckaby lat 6 z Pracowni Sztuki Dziecka. Auto – Czyścik małej Leny, pozwalałby zwiedzać oceany, a jednocześnie oczyszczałby wody ze śmieci. Nie zanieczyszczałby wody, więc ryby i ośmiornice lubiłyby go. Z przetworzonych śmieci Auto- Czyścik, produkowałby tlen dla stworzeń morskich i napęd dla siebie. Po sukcesie krajowym, czas na sukces w dalekiej Japonii, gdzie jury wyłoni najlepsze prace z całego świata. Gratulujemy sukcesu małej Lenie i artyście plastykowi Katarzynie Derkacz-Gajewskiej, pod której kierunkiem powstał Auto-Czyścik.

Na reprodukcji nagrodzony Auto-Czyścik Leny Huckaby lat 6.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA