Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Szczęśliwa 7 Mokotowska oraz Wakacyjna 600-tka

14-07-2021 21:08 | Autor: red.
W sobotę przy ul. Gwintowej 3 odbył się trzeci bieg Szczęśliwa 7 Mokotowska oraz Wakacyjna 600-tka.

W rywalizacji na 600 m udział wzięło prawie 40 zawodników i zawodniczek w wieku 4 – 12 lat z różnych dzielnic Warszawy. Dziewczynki i chłopcy z uśmiechem i ogromnym zaangażowaniem pokonywali trasę biegu. Na mecie czekał na dzieci burmistrz Rafał Miastowski, wręczając każdemu uczestnikowi pamiątkowy medal oraz dyplom, a na wakacyjne wyprawy mokotowską butelkę z filtrem.

W biegu na 7 km udział wzięło 170 zawodników i zawodniczek. Do rywalizacji na starcie stanęli mieszkańcy Warszawy, Marek, Piastowa, Łowicza, Czarnowa, Legionowa, Wołomina jak również dalszych zakątków Polski.

Najlepszy czas na trasie sobotniego biegu należy do Aleksandra Celińskiego, który wynosi 24 minuty i 34 sekundy, wśród pań pierwsza na mecie zameldowała się Katarzyna Jonio z czasem 29 minut 22 sekundy wyprzedzając tym samym liczną grupę mężczyzn.

Pośród zawodników nie zabrakło władz dzielnicy, jak i dyrektorek mokotowskich szkół dających wspaniały przykład do aktywnego spędzenia wolnego przedpołudnia.

Organizatorzy przekazują podziękowania dla: Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji m.st. Warszawy, Zarządu Zieleni m.st. Warszawy, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m.st. Warszawy.

Wyniki oraz galeria zdjęć na stronie www.biegi.waw.pl.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA