Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Sukcesy ursynowian w Olimpiadzie Młodzieży

07-11-2022 15:42 | Autor: red.
​​​​​​​W czwartek, 3 listopada, w ursynowskim ratuszu odbyło się spotkanie przedstawicieli Dzielnicy z młodymi piłkarkami i piłkarzami ręcznymi, którzy odnieśli sukcesy w miejskich finałach 56. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Szczypiornistki ze Szkoły Podstawowej 336 w kategorii dzieci (rocznik 2010 i młodsze) zdobyły srebrny medal. Ich rówieśnicy, również ze SP336, wywalczyli złoty krążek.

Zastępca burmistrza dzielnicy Ursynów Piotr Zalewski pogratulował sportowcom wywalczonych trofeów, a obecnym na spotkaniu trenerom fachowości i zaangażowania. Podziękował również dyrekcji SP336 za tworzenie tak klimatu, jak i warunków do uprawiania sportu. Młodzież z tej szkoły regularnie odnosi sukcesy w dzielnicowych i miejskich rozgrywkach.

Na zakończenie spotkania burmistrz Piotr Zalewski wręczył sportowcom upominki. Wygrywając Mistrzostwo Warszawy w piłce ręcznej chłopięca reprezentacja SP 336 wywalczyła sobie prawo do reprezentowania stolicy w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, które będą rozgrywane na wiosnę przyszłego roku. Burmistrz Piotr Zalewski mobilizował szczypiornistów nawiązaniem do znanego przysłowia: „Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Trzymam kciuki za Was i liczę na dobry wynik”.​

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA