Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Sportowy weekend na Mokotowie

30-06-2021 22:40 | Autor: red.
W sobotę i niedzielę odbyło się na Mokotowie kilka imprez sportowo-rekreacyjnych realizowanych we współpracy z mokotowskimi organizacjami pozarządowymi.

W sobotę w hali OSiR Mokotów odbyła się kolejna edycja Festiwalu Zumba Fitness, która tradycyjnie zgromadziła wierne grono amatorów rekreacji i tańca. W ramach poszczególnych bloków muzycznych: Zumba Kids, Zumba Gold, Strong Nation i Zumba Maraton okazję do ćwiczeń mieli wszyscy uczestnicy, bez względu na wiek i stopień zaawansowania.

Na boisku Centrum Futbolu Warszawianka młodzi adepci futbolu stanęli w szranki podczas turnieju Real Cup. W turnieju udział wzięli piłkarze z warszawskich klubów, którzy rywalizowali w formule "jeden na jednego”. Imprezę współfinansowała Dzielnica Mokotów m.st. Warszawy w ramach dotacji udzielonej Stowarzyszeniu Klub Sportowy Real Varsovia CF.

W niedzielę przy Parafii Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach odbył się festyn „Siekierkowskie Dni Sportu i Rekreacji 2021”. Dzieci miały okazję do zabawy na "dmuchańcach" i punktach sprawnościowych, a dorośli do adopcji roślin, nauki tańca i innych atrakcji. Imprezę współfinansowała Dzielnica Mokotów m.st. Warszawy w ramach dotacji udzielonej Stowarzyszeniu Parafiada im. Św. Jana Kalasancjusza.

Na boisku Orlik przy ulicy Chełmskiej oraz przy ulicy Gruszczyńskiego rywalizowali młodzi piłkarze w ramach turniejów Gwardia Cup 2021. W zawodach na ulicy Chełmskiej najlepszą okazała się drużyna UKS Orlik Mokotów, zaś w turnieju dla zawodników do lat trzynastu rozgrywanym na Służewcu Unia Warszawa, która w finale pokonała drużynę Gwardii Warszawa 3:0. Trofea i nagrody wręczali burmistrz Rafał Miastowski, dyrektor OSiR Mokotów Krzysztof Rosiński oraz radna dzielnicy Mokotów Natalia Polubiec. Imprezę współfinansowała Dzielnica Mokotów m.st. Warszawy w ramach dotacji udzielonej Towarzystwu Sportowemu „GWARDIA WARSZAWA”.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA