Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Śmiech to zdrowie

06-04-2016 20:57 | Autor: red.
To tu do "Kluboteki Dojrzałego Człowieka" na Lanciego 13 trzy lata temu wtargnęła ze śmiechem Asia Barciszewska i trwa na śmiechowym posterunku do dzisiaj. Właśnie zaczęliśmy kolejne ,,śmiechowanie ", tym razem z projektu ,,Kolaż integracyjny ", który finansuje m. st Warszawa.

Zajęcia są ciekawe i tematycznie zróżnicowane, Śmiejąc się dotleniamy mózg, skracamy czas powrotu do zdrowia, likwidujemy napięcia i stres, co powoduje, że jesteśmy zdrowsi i dłużej żyjemy. Śmiech jako terapia wprowadzany jest do szpitali – śmiech leczy, ale również pobudza pracę mięśni twarzy i całego organizmu – jest świetnym  prozdrowotnym masażem. Wszyscy znamy powiedzenie ,,zrywać boki ze śmiechu", jednak tylko nieliczni mogli poczuć to na sobie. Po godzinnych zajęciach ze śmiechoterapii będziecie wiedzieli co to znaczy. Zapraszamy na Lanciego 13 lokal U9  tel. 887131414.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA