Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Są pieniądze na remont boisk „Olkówek”

07-07-2021 22:25 | Autor: red.
W wyniku uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Urząd Dzielnicy Ursynów otrzymał wsparcie na remont boisk „Olkówek” przy ul. Puszczyka w wysokości 150 tysięcy złotych. Środki uzyskane przez dzielnicę zostaną przeznaczone m.in. na wykonanie nowej nawierzchni z trawy syntetycznej, nowej nawierzchni boisk do koszykówki oraz montaż 126 nowych siedzisk kubełkowych.

- Boiska użytkowane intensywnie od 2009 roku wymagały remontu. Cieszę się, że pozyskaliśmy dodatkowe środki na tak potrzebny remont. Pozwolą one zmniejszyć koszt dla ursynowskiego podatnika. Teraz wspólnie z Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji robimy wszystko, aby jak najszybciej boiska znowu służyły mieszkańcom - informuje burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wniosek o przyznanie pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021” dzielnica złożyła 19 marca 2021 r. Boiska „Olkówek” po remoncie stworzą świetne warunki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, by komputer został zastąpiony piłką, aktywną zabawą i czasem spędzanym na świeżym powietrzu. Podmiotem realizującym prace remontowe zgodnie z przygotowaną i przekazaną w czerwcu br. przez Urząd Dzielnicy Ursynów dokumentacją będzie Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA