Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Roztańczona Lesznowola

13-04-2016 22:14 | Autor: AA
W sobotę 9 kwietnia w hali sportowej w Łazach w gminie Lesznowola odbył się turniej tańca towarzyskiego GD Dance Show 2016 o randze Grand Prix Polski oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójt Gminy Lesznowola. Na organizowany już po raz ósmy turniej przyjechali tancerze z całego kraju.

Tancerze już od rana rywalizowali w różnych klasach tanecznych i kategoriach wiekowych, tańcząc tango, sambę, rumbę, quickstep, pasodoble czy cha-cha. Zwycięzcy poszczególnych  kategorii otrzymywali pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody pieniężne. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej Gali Wieczornej, którą otworzyła gospodyni wydarzenia – Wójt Gminy Lesznowola Maria Jolanta Batycka-Wąsik. GD Dance Show to nie tylko turniej sportowy, to również niezapomniane widowisko, o poziom którego zadbali organizatorzy: Gmina Lesznowola, Centrum Sportu w Gminie Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych oraz firmy Corte Top Dance i Pro-Dance. Pięknie ozdobiona sala, gra świateł i profesjonalna konferansjerka to już standard lesznowolskiego konkursu. Galę wieczorną poprowadziły prawdziwe mistrzynie tańca i gwiazdy szklanego ekranu – Iwona Pavlović oraz Katarzyna Grząska. Na gości czekały niespodzianki, np. taniec w bańkach mydlanych i pożegnalne wystrzały konfetti. Relację z Gali oraz wyniki par startujących w turnieju można znaleźć na stronie internetowej: www.gddanceshow.pl. 

Gratulujemy wszystkim tancerzom i życzymy dalszych sukcesów.

Foto Archiwum Centrum Sportu

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA