Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Rozbłysną światła w DOK Ursynów

18-09-2019 21:32 | Autor: red.
Z ogromną radością informujemy, że właśnie zakończyliśmy realizację projektu, na który otrzymaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Infrastruktura w Domach Kultury 2019.

Całość inwestycji wyniosła ponad 230 tys. z czego aż 183 tyś. otrzymaliśmy od Ministerstwa, pozostałą kwotę uzyskaliśmy od Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy . Pozyskane środki przeznaczyliśmy na zakup wyposażenia sali widowiskowej oraz na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej dla dzieci i młodzieży, dorosłych, a także seniorów. Zakupiliśmy urządzenia technologii oświetlenia scenicznego, w tym montaż i podłączenia oraz uruchomienie urządzeń, takich jak: reflektory konwencjonalne, ruchome głowice, tzw. urządzenia inteligentne, oraz zaawansowany system sterowania.

Dzięki zrealizowaniu tego zadania będziemy mogli w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przygotować bogatą ofertę skierowaną do mieszkańców, co pozwoli nam poszerzyć swoją działalność, która znacząco wpłynie na integrację osób w różnym wieku, o różnym statusie społecznym.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów

Ul. Kajakowa 12b

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA