Na podium w klasyfikacji uczelni społeczno-przyrodniczych (USP) stanął Michał Pajdas, który wywalczył II miejsce w pchnięciu kulą. Duży sukces odniosła również sztafeta AZS SGGW, w składzie Mateusz Zając, Kacper Krupa, Wiktoria Szymańska i Martyna Soszyńska, zdobywając II miejsce w typie USP.
W dniach 18-21 maja w Wilkasach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w żeglarstwie, a 24 maja Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w tenisie stołowym, w których również nie zabrakło reprezentantów AZS SGGW. Z kolei 25 maja rozpoczęły się półfinały AMP w piłce nożnej mężczyzn, w których nasi zawodnicy nadal dają z siebie wszystko i walczą o awans do finałów.