Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Punkt ładowania samochodów elektrycznych

21-07-2021 22:03 | Autor: red.
Na parkingu Urzędu Dzielnicy Ursynów zakończył się montaż punktu do ładowania samochodów elektrycznych. Jest to solidny metalowy słupek z dwoma modułami ładującymi z mocą 22 kW każdy oraz ledowym podświetleniem gniazd ładowania.

Ładowarka wyposażona jest w czytelny kontrastowy wyświetlacz graficzny wykonany w technologii OLED, urządzenie wyświetla komunikaty w kilku językach. Dzięki temu użytkownik może uzyskać wszystkie potrzebne wskazówki, by szybko rozpocząć proces ładowania. Pełną funkcjonalność urządzenie uzyska po odbiorze wykonanym przez Urząd Dozoru Technicznego. Punkt ładowania powstał w ramach budżetu obywatelskiego.

- Świat się zmienia, a Ursynów razem z nim. Projekt wpisuje się w nasze inwestycje ekologiczne. Przypomnę, że w maju na dachu ursynowskiego urzędu zainstalowano dwie turbiny wiatrowe. Punkt ładowania samochodów elektrycznych jest także udogodnieniem dla klientów naszego urzędu, którzy załatwiając sprawy administracyjne mogą uzupełnić energię w swoim ekologicznym aucie – mówi zastępca burmistrza Klaudiusz Ostrowski.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA