Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Przychodnia dla dzieci w wilanowskim ratuszu

09-09-2015 20:50 | Autor: yby
W październiku rozpocznie działalność nowa publiczna przychodnia pediatryczna, zlokalizowana na parterze budynku B Urzędu Dzielnicy Wilanów.

Przychodnia powstała dzięki staraniom Zarządu Dzielnicy Wilanów, który podpisał

w tej sprawie porozumienie z Samodzielnym Zespołem Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa_Mokotów.
Placówka posiada dwa osobne wejścia z poziomu parteru – dla dzieci chorych i dzieci zdrowych, a także dwie rejestracje. Oprócz przestronnych i dobrze wyposażonych gabinetów lekarskich znajdują się tu również: pracownia EKG i USG z najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym, gabinet przygotowawczy, gabinet szczepień, gabinet położnej i gabinet zabiegowy.

Placówka przeszła już pozytywnie kontrolę sanepidu, jest wpisana do rejestru placówek medycznych Wojewody Mazowieckiego i oczekuje na podpisanie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przychodnia będzie czynna w godzinach 8.00–20.00.

Dla opiekunów małych pacjentów dostępny będzie parking podziemny w budynku Urzędu. Informacja o zapisach i numerze kontaktowym do przychodni pojawi się wkrótce na stronie: www.zozmokotow.pl

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA