Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Przebudowa tzw. Wieloryba coraz bliżej

20-06-2022 14:41 | Autor: red.
Jest pozwolenie na przebudowę oczka wodnego wraz z zagospodarowaniem terenu w Parku im. Romana Kozłowskiego. To ważny krok w stronę realizacji inwestycji. Prace powinny rozpocząć się jeszcze w tym roku. Znajdująca się w parku niecka w kształcie wieloryba zmieni się nie do poznania.

Modernizacja części terenu Parku im. Romana Kozłowskiego polegać będzie na budowie w miejscu niecki w kształcie wieloryba szczelnego oczka wodnego i fontanny oraz zagospodarowanie ich otoczenia poprzez budowę nawierzchni, ogrodu deszczowego, budowę i montaż obiektów małej architektury i nasadzenia zieleni.

Umowę na opracowanie projektu przebudowy oczka wodnego wraz z zagospodarowaniem terenu w Parku im. Romana Kozłowskiego oraz sprawowaniem nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych Urząd Dzielnicy Ursynów podpisał w listopadzie 2021 roku. Inwestycja ma zostać zakończona w 2023 roku.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA