Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Premiery Teatrzyku Siadaj Pała

20-04-2016 20:46 | Autor: red.
W ostatnie dwa kwietniowe weekendy gościł w Domu Sztuki Teatrzyk "Siadaj Pała" ze swoim premierowym repertuarem.

Dzieci zaprezentowały dwa spektakle: "Brzydkie Kaczątko" i "Jak wesoło w Hałasowie, obydwa wg scenariusza Małgorzaty Grzesikowskiej, z piękną ilustracją muzyczną Macieja Morguna.

"Brzydkie Kaczątko", wg autorki scenariusza, to wzruszajaca historia poruszajaca problemy akceptacji i tolerancji w sposób zrozumiały dla dzieci.

Natomiast "Jak wesoło w Hałasowie", wg książki Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn", to cudowna podróż w świat dzieciństwa babć i dziadków młodej widowni.

Scenografia, kostiumy, piosenki, a przede wszystkim urocze przygody szóstki bohaterów Hałasowa sprawiły, że spektakl został przyjęty entuzjastycznie.

Charakterystycznych dla prezentacji Teatrzyku "Siadaj Pała"elementów: emocje, ekspresja, rozmaitość form przekazu - i tym razem nie zabrakło, czyniąc spektakle niezwykłym wydarzeniem kulturalnym.       

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA