Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Pomocna torba

07-07-2021 22:17 | Autor: red.
Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa przy wsparciu finansowym Urzędu Dzielnicy Ursynów realizuje projekt POMOCNA TORBA. W ramach akcji do punktów sprzedaży w wakacje trafi 10 000 toreb.

- Od lat wspomagamy Hospicjum Onkologiczne w akcjach i wydarzeniach, m.in. biorąc co roku udział w "Polach Nadziei". Projekt „POMOCNA TORBA” to kolejna aktywność którą wspieramy. Jestem przekonany, że dzięki tym torbom więcej osób pozna lepiej działalność hospicjum i zechce dołączyć do grona wspierających jego funkcjonowanie – mówi Burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Jeśli masz sklep i chcesz otrzymać 50 toreb, napisz do koordynatora projektu: pomocnatorba@fho.org.pl. Torby zostaną dostarczone na wskazany adres.

POMOCNA TORBA ma format A3. Jej użytkowanie przyczynia się do wspierania działań proekologicznych o charakterze less waste. Tym samym wpisuje się w świętowanie Międzynarodowego Dnia bez Toreb Foliowych, który na całym świecie obchodzony jest 3 lipca.

– Co ważne chcemy zachęcić i zaprosić do wspierania hospicjum całą warszawską społeczność. Jest to wzajemna życzliwość, która przynieść może wielostronne korzyści: zarówno Państwu, jak i hospicjum – informuje o akcji Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA