Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Policjanci zatrzymali handlarza narkotyków

15-10-2015 16:26 | Autor: red.
Mokotowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków, którymi handlował. Policjanci znaleźli przy zatrzymanym marihuanę, kokainę oraz szczególnie groźną, silnie działającą i szybko uzależniającą metamfetaminę. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i ich udzielanie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany to 22-letni Kamil P. Funkcjonariusze przechwycili ponad 37 gramów mefedronu oraz 4 gramy marihuany i  kokainy. Do zatrzymania podejrzanego doszło po tym, jak funkcjonariusze uzyskali informację, co do mężczyzny, który może posiadać znaczne ilości narkotyków i trudni się ich sprzedażą. W wyniku podjętych w tej sprawie dalszych działań, policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym poruszał się 22-latek w towarzystwie Beaty K. i Andrzeja K. W trakcie tej kontroli policjanci znaleźli przy Kamilu P. woreczki strunowe z białym proszkiem. Badanie narkotestem wykazało, że było to 16 gramów metamfetaminy. Natomiast przy 31-latkach funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 4 gramy marihuany.

Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali już funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego wspierani przez kryminalnych. Szeroko zakrojone działania pozwoliły przedstawić Kamilowi P. zarzut udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających oraz posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Wobec 22-latka sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy. Beata K. i Andrzej K. odpowiedzą za posiadanie środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i ich udzielanie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA