Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Podsumowanie konkursów w SP 340

29-03-2016 10:15 | Autor: red.
W Szkole Podstawowej nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom dwóch dzielnicowych konkursów: Dzielnicowego Konkursu Humanistycznego Epoka stanisławowska oraz Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego Witajcie w naszej bajce. Konkursy były objęte Patronatem Honorowym Burmistrza Dzielnicy Ursynów Roberta Kempy.

Dzielnicowy Konkurs Humanistyczny składał się z dwóch podkonkursów – konkursu wiedzy i konkursu plastycznego. Konkurs wiedzy Epoka stanisławowska przeznaczony był dla uczniów klas V i VI. Przeprowadzony został w formie testu w dwóch etapach. Etap pierwszy odbywał się na terenie poszczególnych szkół, finał konkursu miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego.

Konkurs plastyczny w ramach konkursu Epoka stanisławowska pt. Z królem Stasiem spacer po Łazienkach przeznaczony był dla uczniów klas IV – VI. Zadaniem uczestników konkursu namalowanie wybranego fragmentu parku łazienkowskiego na podstawie wybranego zdjęcia Łazienek Królewskich.

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Witajcie w naszej bajce” zorganizowała świetlica w SP 340. Głównym celem konkursu było wykonanie prac plastycznych ukazujących świat bajek. Konkurs był adresowany do uczniów ursynowskich szkół podstawowych z klas I – III, którzy zostali zapisani do świetlicy szkolnej. Prace oceniane były w dwóch etapach. Pierwszy etap, wewnątrzszkolny, w trakcie którego komisje konkursowe wyłoniły trzech laureatów w każdej kategorii wiekowej. W drugim etapie, międzyszkolnym, komisja konkursowa wyłoniła sześciu laureatów w każdej kategorii wiekowej oraz przyznała cztery wyróżnienia.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA