Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Pod siedzeniem trzymał całą gamę narkotyków

24-05-2021 12:14 | Autor: pol
Ursynowscy wywiadowcy zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę policjantów gdyż na ich widok nagle zaczął chować coś pod siedzeniem w samochodzie. Podczas kontroli zaprzeczał, aby miał posiadać narkotyki, tymczasem pod siedzeniem upchnął saszetkę, w której było kilkadziesiąt torebek foliowych z marihuaną, kokainą, haszyszem, tabletkami ekstazy oraz środkami psychotropowymi.

Około godziny 22:30 mundurowi przejeżdżali radiowozem w rejonie ulicy Bażanciej na Ursynowie. Kiedy mijali jadącego ulicą fiata, kierowca zaczął odwracać głowę w druga stronę i nagle schylać się jakby chciał coś upchnąć pod siedzeniem. Policjanci postanowili go wylegitymować.

Na pytanie czym było spowodowane jego zachowanie nie potrafił racjonalnie odpowiedzieć. Był najwyraźniej zdenerwowany. Zaprzeczał, aby miał posiadać środki odurzające. Faktycznie nie miał nic przy sobie, policjanci postanowili jednak zajrzeć pod fotel kierowcy, spod którego wyjęli saszetkę wypchaną foliowymi woreczkami z całą gamą narkotyków. W kilkudziesięciu woreczkach znajdowała się marihuana, haszysz, kokaina, mefedron, środki psychoaktywne i tabletki ekstazy.

Policjanci zabezpieczyli całość w policyjnym depozycie, a posiadacz narkotyków trafił o policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty, za które teraz sąd może go skazać nawet na 3 lata więzienia.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA