Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Piłka nożna dla uczennic szkół podstawowych

18-09-2019 21:35 | Autor: red.
Wystarczy pasja do piłki nożnej i kilka godzin wolnego czasu! W turnieju o Puchar Burmistrza wezmą udział drużyny amatorskie, podwórkowe i szkolne. Na najlepszych czekają nagrody. Organizatorem turnieju dedykowanego młodym miłośniczkom piłki nożnej jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Aurus", zaś rywalizację swoim patronatem objął burmistrz Robert Kempa.

28 września, 19 października i 7 grudnia, w godzinach 18:00-19:30 — w tych terminach odbędą się spotkania w ramach Aurus Football Cup.

W zmaganiach mogą wziąć udział drużyny, składające się z przynajmniej 6 zawodniczek, uczennic szkół podstawowych z klas IV-VII. Udział w lidze jest całkowicie bezpłatny. Nie jest wymagane ani doświadczenie, ani specjalne przygotowanie - w rozgrywkach mogą spróbować swoich sił także drużyny, które powstały wyłącznie na tę okoliczność.

Miejscem rozgrywek jest hala sportowa LXX Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Dembowskiego 1. Obrany system ma charakter ligowy, co znaczy, że podczas jednego turnieju grają ze sobą wszystkie drużyny. Mecze rozgrywane będą w układzie 2 x 8 minut.

Zwycięzcą turnieju zostanie drużyna, która zgromadzi najwięcej punktów. Te przyznawane są według zasady: wygrana - 3 punkty, remis - 1 punkt, przegrana - 0 punktów. Na najlepszy zespół czekać będzie złoty puchar z grawerem oraz złote medale i dyplomy dla każdej zawodniczki i trenera. Nagrodzone zostaną również drużyny z drugiego i trzeciego miejsca.

Zgłoszenia do udziału w turniejach przyjmowane są do 19-go dnia każdego miesiąca. Wystarczy wysłać maila na: afc.warszawa@gmail.com.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA