Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Paczki wielkanocne dla potrzebujących

07-04-2021 21:21 | Autor: red.
Trzysta wielkanocnych paczek trafiło do potrzebujących z Ursynowa. Zestawy składające się ze świątecznych potraw zostały dostarczone osobom wskazanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej oraz organizacje pozarządowe.

To kolejne święta, którym – ze względu na epidemię – nie mogą towarzyszyć okolicznościowe spotkania organizowane przez Urząd Dzielnicy Ursynów. Świąteczne zestawy trafiły do osób w trudnej sytuacji materialnej, zagrożonych uzależnieniami i przemocą w rodzinie oraz osób z niepełnosprawnościami.

– Korzystając z okazji życzymy mieszkańcom Ursynowa przede wszystkim zdrowia i cierpliwości! To już druga Wielkanoc, którą przeżywamy w warunkach wymuszonych przez pandemię. Liczę, że świąteczne śniadanie dostarczone wprost do domu, umili ten czas najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszej dzielnicy – mówi Jakub Berent, wiceburmistrz Ursynowa.

Przypominamy o trwającej akcji „Warszawa wspiera Seniorów z Ursynowa”. Osoby, które ze względu na wiek lub stan zdrowia wolą pozostać w domu, mogą powierzyć zrobienie zakupów wolontariuszom współpracującym z Urzędem Dzielnicy. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 443 73 95 (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00).

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA