Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Na lody i na zakupy!

09-06-2021 21:41 | Autor: red.
Po niespełna miesiącu funkcjonowania sklep Prosto z Rynku - Ursynów postanowił połączyć siły z jedną z najlepszych warszawskich lodziarni i do swojej oferty dołączyć przepyszne, rzemieślnicze lody.

„Nie jest tajemnicą, że o lodach myśleliśmy od samego początku, przy czym przez długi czas miały być to wyłącznie lody na wynos. Finalnie jednak stwierdziliśmy, że szkoda nie wykorzystać naszego metrażu i zdecydowaliśmy się na tradycyjne lody na porcje.”

Jeśli chodzi o rodzaj lodów to tu wątpliwości nie było. Stawiamy na najlepszej jakości, naturalne lody rzemieślnicze, a traf chciał, że osobiście znamy właściciela Fabryki Lodów Tradycyjnych na Tamce, gdzie codziennie po lody ustawiają się kolejki.

No i słowo się rzekło. Łączymy siły, uruchamiamy lody tak szybko jak się da. Czyli...od zaraz. Zapraszamy do nas wszystkich miłośników pysznych lodów, dobrej atmosfery i letniego wypoczynku. Bo w związku z rozwojem sklepu o lody nie zabraknie u nas leżaków i palet, gdzie będzie można usiąść i odpocząć.

Dodatkowo do oferty dołączą również: tłoczone soki w szklanych butelkach, deski serów czy włoskich wędlin, które będzie można skonsumować na miejscu.

Jak już pewnie zauważyli nasi Klienci - których z dnia na dzień przybywa - nie chcemy być tylko sklepem z fajnymi produktami. Chcemy tworzyć społeczność, klimat i miejsce. Chcemy być kojarzeni z pozytywnymi emocjami, odpoczynkiem, ciszą i dobrą muzyką.

Znajdujemy się na tyłach budynku i często Klienci mówią, ze ciężko do nas trafić. Ale tą lokalizację przy obecnym stanie rzeczy chcemy przekuć w atut. Dzięki temu jest u nas bowiem spokojniej. A tym właśnie spokojem chcemy się z Wami dzielić.

Kończąc ten wywód zapraszamy Was serdecznie na zakupy, no i oczywiście na lody. Kolejki na Tamce nie ustawiają się raczej bez powodu i mamy po cichu nadzieję, że powtórzymy ten sukces i u nas.

Prosto z Rynku - Ursynów

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 50/U5

(na tyłach budynku).

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA