Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Mistrzowie z Ursynowa

22-05-2019 21:18 | Autor: red.
W Ojrzanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Karate. Świetnie zaprezentowali się reprezentanci Akademii Sportu i Karate z Ursynowa, na co dzień trenujący pod okiem mistrzyni świata sensei Justyny Marciniak (3. DAN). Choć sama Akademia działa dopiero od zeszłego roku, prężnie się rozwija i aktualnie wychowała już mistrzów i wicemistrzów województwa mazowieckiego.

Mistrzem Mazowsza w Kata (forma) został Mieszko Żelazny, trenujący na co dzień w Dojo Warchałowskiego (Przedszkole 351/SP323), który dodatkowo zdobył brąz w kumite (walka). Wioletta Świostek został wicemistrzynią Mazowsza w kata, dorzucając 3. miejsce w kumite. Zofia Lubecka również została widcemistrzynią Mazowsza w kata. Obie karateczki na co dzień trenują w Dojo Dok Ursynów przy ul. Kajakowej 12b. Pozostali startujący z Akademii zdobyli cenne doświadczenie.

W mistrzostwach wzięło udział ok. 250 wyselekcjonowanych zawodników z 11 klubów z całego województwa mazowieckiego. Poziom mistrzostw był bardzo wysoki, ponieważ dla juniorów i kadetów MWM są jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA