Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Miłe Dobrego Początki

17-11-2021 20:59 | Autor: red.
5 listopada w Galerii Domu Sztuki odbył się wernisaż wystawy prac Krzysztofa Sosnowskiego, artysty i filozofa. Autor tworzy swoje prace w cyklach, w których możemy zaobserwować fascynację autora światem istot żywych czy krajobrazem górskim. Zaprezentowane prace pochodzą z cyklu MIŁE DOBREGO POCZĄTKI i taki właśnie jest tytuł wystawy.

Krzysztof Sosnowski (na zdjęciu) studiował na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie u prof. Ludwika Maciąga. Brał udział w wielu pokazach zbiorowych, między innymi we wszystkich edycjach Ursynowskich Spotkań Twórców i prezentacjach poplenerowych w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Ma za sobą około dwudziestu wystaw indywidualnych: Galeria U, Centrum Kultury Bemowo ArtBem, Dom Kultury w Sokołowie Podlaskim, Dom Kultury WSM Warszawa - Żoliborz, MPIK ul. Zwycięzców w Warszawie, galerie w Poznaniu, Suwałkach, Gołdapi.

Serdecznie zapraszamy! Wystawa potrwa do 30 listopada.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA