Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Malowanie moja pasja

10-03-2021 20:24 | Autor: red.
Zapraszamy na wystawę prac plastycznych Hanny Szadkowskiej, którą to wystawę można oglądać do 26 marca w Galerii Ucznia w Domu Kultury SMB „Imielin”, przy ul. Dereniowej 6. Zobaczymy tam wyjątkowe pejzaże, martwą naturę i portrety.

Hanna Szadkowska jest mieszkanką Imielina, absolwentką Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, członkinią Plastyków Nieprofesjonalnych, od 2010 roku związaną z Pracownią Plastyczną Klubu A4 SMB „Imielin”. W wieku 13 lat otrzymała wyróżnienie w konkursie malarskim w Państwowym Muzeum Archeologicznym, szkoliła się w Staromiejskim Domu Kultury. W trakcie studiów odbyła się pierwsza wystawa jej olejnych obrazów. Doskonaliła swój talent u prof. Marii Rotwandowej.

Od 2010 roku artystka wzięła udział w 15 wystawach zbiorowych organizowanych w Galerii Ucznia. Maluje głównie pejzaże, kwiaty, martwą naturę oraz portrety. W jej obrazach bardzo ważny jest kolor, światło i cień. Doskonale operuje plamą i linią, jest świetną kopistką. Niezwykle urokliwe są malowane soczystymi barwami pejzaże. Prezentowane prace powstałe w plenerze są malowane olejem i akwarelą, natomiast martwe natury i portrety wykonane zostały w technice tempery jajowej i akrylu.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA