Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Listopad w Wilanowie online

04-11-2020 19:59 | Autor: Mirosław Miroński
Ostatnie miesiące upływają pod znakiem pandemii COVID-19. Staje się widoczne, jak w dobie koronawirusa ważny jest dostęp online do zasobów kultury. Internet i technologie cyfrowe umożliwiają nam funkcjonowanie w czasie zagrożenia epidemiologicznego.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza w listopadzie na wydarzenia edukacyjne i kulturalne w świecie wirtualnym. 7 listopada rusza cykl warsztatów savoir-vivre’u online. Kolejne spotkania co tydzień. 12 listopada w ramach przyrodniczych warsztatów rodzinnych. Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w bezpłatnych spotkaniach muzealnych online dla rodzin. Bezpłatne są też lekcje muzealne online. Ich część poświęcona jest postaci pradziadka Jana Sobieskiego, czyli Stanisława Żółkiewskiego.

Ciekawą ofertą są spacery po jesiennym parku, a wieczorami wizyty w Królewskim Ogrodzie Światła. Pałac pozostaje zamknięty dla publiczności.

Do 20 listopada trwa konkurs na Instagramie „O czym rozmawiają Sobiescy?”. Warto zapoznać się też z artykułem na temat projektu www.muzeach i wypełnić ankietę na temat działań edukacyjnych.

W ramach akcji „Środa z książką” dzisiaj 20% taniej można nabyć bestseller „Platery warszawskie”, a za tydzień 11 listopada jedno z najnowszych wydawnictw – „Listy Marii Kazimiery...”.

Warto też zapoznać się z Pasażem Wiedzy i do śledzić kolejne wydarzenia na Facebooku i Instagramie.

Więcej informacji: tel. 22 544 27 00, www.wilanow-palac.pl.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA