Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Legia w Europie!

02-09-2015 21:52 | Autor: Michał Słowiński
Zawitaliśmy do Europy. Wyniki i gra reprezentacji oraz naszych klubowych drużyn (Legii i Lecha), które awansowały do Ligi Europy, uważam za co najmniej poprawne. Tym bardziej dziwią mnie fatalne wyniki i słabsze mecze, w wykonaniu naszych eksportowych drużyn w ekstraklasie.

Jaki jest powód takiego stanu rzeczy? O odpowiedź poprosiłem Marcina Rosłonia, byłego piłkarza Legii, a obecnie komentatora Canal+

– To problem przejściowy. Dla polskich klubów awans do europejskich pucharów to duży sukces sportowy. Biznesowo to dodatkowo potężny zastrzyk finansowy, który pozwala wzmacniać budżet. Presja jest więc ogromna. Pełna koncentracja i uwaga zogniskowane są na zakwalifikowaniu się i dobrej grze w Lidze Europy, stąd słabsze występy w ligowych rozgrywkach. Jesienią Legia i Lech mogą nie zachwycać, ale to niezmiennie główni kandydaci do tytułu Mistrza Polski.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA