Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kulturomaniak szczęśliwy dla Domu Sztuki

28-10-2020 22:09 | Autor: ABU
W minioną niedzielę odbył się finał XIV Przeglądu Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2020”, zorganizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Mrozach. Różnił się od finałów wcześniejszych edycji tym, że odbył się w trybie online, oczywiście z uwagi na Covid-19.

To z kolei oznaczało, że jury konkursowe nie oceniało występów na żywo, lecz nadesłane nagrania. W kategorii „Śpiew” Dom Sztuki SMB „Jary” na Ursynowie przygotował prezentacje uczestników warsztatów wokalnych, które od kilku lat prowadzi w placówce Marcin Zadronecki. Wszystkie przeszły przez eliminacje i znalazły się w finale. Jurorzy przyznawali nagrody i wyróżnienia w różnych kategoriach wiekowych. W kategorii przedszkoli i klas zerowych wyróżnienie zdobyła Basia Hołda. W kategorii klas IV-VI trzecie miejsce zajął duet SOUL, a drugie zespół Ósemki i Szesnastki. „PASSA” serdecznie gratuluje laureatom, panu Marcinowi i Domowi Sztuki, życząc dalszych sukcesów.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA