Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kulturalna Lesznowola

26-05-2020 15:48 | Autor: red.
Z powodu wciąż jeszcze trwającego zagrożenia epidemiologicznego i co za tym idzie, zawieszenia wydarzeń i zajęć cyklicznych, byliśmy zmuszeni zamknąć placówki, ale gorąco zapraszamy w świat wirtualny, w którym działamy dla Was!

Wszystkie informacje zamieszczamy na naszej stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl oraz na bardziej interaktywnym fanpage GOK Lesznowola.

“Kulturalnie - wirtualnie” - wydarzenia w maju:

  • Flaga Polski 2020. Wirtualny konkurs fotograficzny na FB. III edycja. Wyniki - wydarzenie
  • Dla Ciebie kochana Mamo. Akcja na Facebook - wydarzenie
  • 78. rocznica rozstrzelania więźniów Pawiaka. Magdalenka - transmisja online - wydarzenie
  • Malujmy swoje życie. Wirtualny konkurs na obraz - wydarzenie
  • Fotograficzna mapa gminy Lesznowola. Napisz post ze zdjęciem na Fb - wydarzenie

Ponadto:

Na Fanapge Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli codziennie znajdziecie Państwo ciekawe posty o charakterze kulturalno - artystycznym oraz informacyjne.

Warsztaty i lekcje internetowe w wyk. naszych instruktorów zamieszczane są codziennie w dziale albumów zdjęć. Tam krok po kroku można nauczyć się rysowania, malowania, lepienia w glinie, wykonywania wyrobów rękodzielniczych. Znajdują się tam nawet przepisy kulinarne.

Dla najmłodszych czytane są codziennie wiersze - poszukaj w dziale Filmy/ Pani Kasia wiersze czyta
Także cała Załoga GOK Lesznowola wystąpiła dla Państwa i Waszych dzieci. Spróbowała swych sił w dwóch aktorskich interpretacjach wierszy polskich poetów:
“Lokomotywa” - Juliana Tuwima
“Na wyspach Bergamutach” - Jana Brzechwy

Aby móc korzystać z oferty wirtualnej, trzeba mieć aktywne konto na Facebook, wejść na nasze fanpage i kliknąć "lubię", a wtedy nasze codzienne posty będą się Państwu wyświetlać.

Zapraszamy także Seniorów na Fanpage UTW wirtualny.

Jeśli podoba się Państwu nasza wirtualna oferta, zostawiajcie dla nas pod postami ślad - reakcje, komentarze, a będzie to dla nas znak, by działać jeszcze prężniej.

Życząc dużo zdrowia, serdecznie zapraszamy!
Dyrektor wraz z Załogą GOK Lesznowola

 

Przypominamy także wciąż aktualny KOMUNIKAT:

Ze względu na zagrożenie koronawirusem i w trosce o Państwa zdrowie od dnia 12.03.2020 r. zawiesza się wszystkie spotkania, imprezy, próby zespołów oraz zajęcia cykliczne dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów w Gminnym Ośrodku Kultury w Lesznowoli do odwołania. Prosimy o śledzenie informacji.

Placówki GOK Lesznowola na terenie gminy są zamknięte. Biuro w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 pracuje - pełnione są dyżury. Prosimy petentów o załatwianie spraw TYLKO telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Unikajmy kontaktów osobistych.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA