Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kulturalna Lesznowola

24-10-2019 18:12 | Autor: red.
Zapraszamy Państwa na następujące wydarzenia, które odbędą się w najbliższych dniach.

25.10.2019 r. godz. 11.15 – Koncercik dla dzieci pt. "Gnom Paskudas, wiolonczela" z cyklu "Wiolinka i Basik w Krainie Muzyki" . Miejsce: filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 25c. Wstęp wolny. Wiolinka i Basik to cykl skierowany do przedszkolaków.

Dwa elfy z Krainy Muzyki mają przeróżne przygody związane z muzyką. Wiolinka i Basik znajdą się w Krainie Notinków i odkryją zaczarowaną książkę - będą chciały ją odczarować i pomóc mieszkańcom Krainy Notinków - będzie dużo muzyki ilustracyjnej do baśni, nawiązań do harmonii, melodii.

26.10.2019 r. godz. 16.00 - "Smaki Kuby" - warsztaty kulinarne w sołectwie Łazy. Mieszkańców zapraszają: Radni, Sołtys i Rada Sołecka Łaz. Miejsce: Świetlica Integracyjna przy SP w Łazach, ul. Łączności 56.

27.10.2019 r. godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela - przedstawienie pt. "Morska przygoda" w wyk. Teatru Urwis. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny.

Z artystycznym pozdrowieniem,

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA