Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kulturalna Lesznowola

08-08-2019 16:56 | Autor: red.
W najbliższą niedzielę zapraszamy na trzecie już rodzinne warsztaty malarskie z muzyką na żywo w tle.

NIEDZIELA

11.08.2019 r. godz. 16.00 - 18.00 - Malarska Niedziela z muzyką na żywo w wyk. Mirosława Ziemnickiego. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Wólce Kosowskiej, ul. Nadrzeczna 23 - na placu. W razie niepogody z pleneru przejdziemy do wnętrz filii.

„Malarskie niedziele” są skierowane do Mieszkańców z całej Gminy Lesznowola - do dzieci, młodzieży i do osób dorosłych. Rodzice malujących dzieci mogą np. rozłożyć sobie kocyki i urządzić w tym czasie mały piknik z przyniesionymi z domu koszyczkami ze smakołykami i miło spędzić niedzielne popołudnie. Mogą również sami stanąć przy sztalugach, słuchać muzyki oraz razem z wykonawcami zaśpiewać.

Zarówno dorosłymi jak i dziećmi profesjonalnie zajmą się instruktorzy – plastycy, pomagając w tworzeniu niepowtarzalnych, plenerowych dzieł i dziełek sztuki. Zapewniamy materiały plastyczne (farby wodne, pędzle, papier i sztalugi) i dużo dobrej zabawy! Wstęp wolny!

UWAGA! Osoby malujące na płótnach proszone są o zabranie materiałów własnych.

 

Trwa przedsprzedaż biletów na wrześniowy koncert

Już trwa przedsprzedaż biletów na wydarzenie muzyczne, które odbędzie się we wtorek 3.09.2019 r. o godz. 19.00 - Koncert pt. "Queen akustycznie". Bilety. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

Akustyczny koncert największych przebojów legendarnej grupy. Wykonanie SilkQueen Trio, którzy jako JEDYNI w Polsce i jedni z nielicznych na świecie grają Queen akustycznie:

Janusz Maleńczuk - wokal, instrumenty perkusyjne

Krzysztof Chromiński - fortepian, wokal

Andrzej "Smukły" Maleńczuk - gitara akustyczna, wokal

Zespół rekomendowany jest przez Oficjalny Międzynarodowy Fan Club Queen w Wielkiej Brytanii www.silkueen.pl

Bilety w przedsprzedaży 20 zł/os., w dniu koncertu 30 zł.

Przedsprzedaż trwa w siedzibie GOK Lesznowola, Stara Iwiczna ul. Nowa 6.

Informacje pod numerem telefonu 22 757 92 09

Honorujemy Lesznowolską Kartę Dużej Rodziny oraz Kartę Seniora.

 

Trwa konkurs literacki

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli ogłosił Konkurs literacki na opowiadanie wakacyjne dla młodzieży i dorosłych.

Prace literackie należy złożyć do 30 sierpnia 2019 r. (piątek do godz. 16.00) w siedzibie GOK Lesznowola. Regulamin konkursu pod linkiem.

 

Trwają letnie półkolonie dla dzieci

Z GOK Lesznowola można wypoczywać ciekawie, aktywnie, a także artystycznie! Gorąco zawsze zachęcamy, zapraszając dzieci na szereg interesujących zajęć animacyjnych, artystycznych, ruchowych i wycieczek na organizowanych w naszym ośrodku półkoloniach, warsztatach ceramicznych i na wesołych zajęciach świetlicowych. Zapraszamy do oglądania zdjęć z Lesznowolskiego Lata z GOK 2019 - z 1-go i 2-go tygodnia półkolonii (pod linkiem).

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA