Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kulturalna Lesznowola

21-05-2019 12:38 | Autor: red.
W tym tygodniu zapraszamy na następujące wydarzenia kulturalne organizowane przez GOK Lesznowola.

21.05.2019 r. godz. 13.30 - Koncert dla dzieci w wyk. Filharmonii Narodowej pt. "Po drugiej stronie tęczy". Wstęp wolny. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

22.05.2019 r. godz. 17.30 - Koncert pianistyczny uczniów p. Agnieszki Lis. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

Agnieszka Lis od wielu już lat współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lesznowoli. I w różnych gminnych inicjatywach kulturalnych brała udział. Muzycznych, teatralnych, literackich. I dalej z naszym Ośrodkiem współpracuje, co cieszy, bo ponownie możemy zaproponować naszym mieszkańcom ciekawe wydarzenie kulturalne.

W dniu 22 maja, we środę, o 17.30, odbędzie się koncert uczniów z klasy Agnieszki Lis. Uczniów klasy fortepianu, dodajmy tak na wszelki wypadek.

Sama prowadząca zajęcia nauki gry na fortepianie w Szkole Muzycznej w Piasecznie mówi, że największą radość sprawia jej, gdy uczniowie nie odchodzą ze szkoły po zakończeniu edukacji.

To wyjątkowa satysfakcja, gdy uczeń chce grać nie dla oceny, a dla własnej przyjemności. Choć wtedy właściwie należałoby powiedzieć: dla mojej przyjemności – puentuje.

Na koncercie usłyszymy między innymi dzieła Fryderyka Chopina i Jana Sebastiana Bacha, a także wiele, wiele innych. Zapraszamy!

23.05.2019 r. - godz. 18.30 - Spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem. Wstęp wolny. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

"Jak Skutecznie i Zdrowo schudnąć - praktyczne zalecenia". Spotkanie poprowadzi Agnieszka Jeżewska – Trener Odchudzania i odżywiania, dietetyk, dyrektor Poradni Odchudzania i Odżywiania.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA