Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Królewski Ogród Światła

04-11-2015 21:24 | Autor: Mirosław Miroński
Cieszące się dużym zainteresowaniem zwiedzających instalacje świetlne w otoczeniu Pałacu Królewskiego w Wilanowie pojawiły się również w tym sezonie. Rozświetlają przestrzeń na pałacowym dziedzińcu i w ogrodzie.

Królewski Ogród Światła to jesienno-zimowa wystawa. Tysiące kolorowych diod ułożono w taki sposób, aby oddawały barokowe wzory i kształty roślin. To propozycja na zimne i szare wieczory zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych!

Dla udających się na spacer po królewskim Wilanowie niezwykłą atrakcją będzie niewątpliwie Magiczny Ogród Króla, w którym rośliny są większe niż ludzie. Obejrzyjcie niezwykły pokaz w Ogrodzie Wyobraźni, który rozświetla się w rytm muzyki klasycznej. Wsiądźcie do królewskiej karocy i zróbcie sobie zdjęcie na Złotym Dziedzińcu. A w sobotę dodatkowo zobaczcie mappingi wyświetlane na fasadzie pałacu, pod wpływem których poszczególne elementy dekoracji ożywają!

Organizatorzy zapraszają codziennie w godz. 16.00–21.00 do 13 marca 2016 r. Tej jesieni i zimy w wilanowskich ogrodach na pewno nie zmarzniecie!

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA